• Свеж
СЕКИРА Аполон Deodorant Спреј 48 Часа Мирис Заштита Свежа Жалфија и Cedarwood Deodorant без Алуминиум и без Остатоци 4 мл
zoom_in

СЕКИРА Аполон Deodorant Спреј 48 Часа Мирис Заштита Свежа Жалфија и Cedarwood Deodorant без Алуминиум и без Остатоци

DEN 479.04

Од стока
check Во продавницата

Добиете вашата свежи назад во секунди со нови СЕКИРА Аполон Хипер Свежи Суви Спреј.Се чувствуваат хипер свежи за 48 часа, со нашата долга-трајни antiperspirant deodorant спреј.Deodorant без алуминиум или остатоци за единствена суви и чисти чувствуваат.Искуство иконите машки мирис на свежа жалфија и cedarwood од СЕКИРА Аполон Хипер Свежи Суви Спреј deodorant.Го освежат насекаде, во секое време – победи underarm пот со сува спреј deodorant можете да го користите на не само на вашиот underarms, но нозете и насекаде во меѓу!.СЕКИРА Хипер Свежи Аполон Сува Спреј antiperspirant deodorant за мажи доаѓа во што може да е направен од бескрајно рециклираат алуминиум.Следното ниво на свежина се Подготват да се земе вашите свежина до ниво со нашите СЕКИРА Аполон Хипер Свежи Суви Спреј.Повеќе од тело со спреј, ова сува спреј deodorant обезбедува 48 часа на пот busting заштита за вашиот underarms, нозете и насекаде во меѓувреме.Deodorant без алуминиум или остатоци.Само спреј за и да си одат.Нема потреба да се грижите за бела се одбележува во целиот вашиот нов црна Т и дефинитивно нема потреба да се грижите за underarm пот закрпи – СЕКИРА Аполон Хипер Свежи Суви Спреј суши веднаш за чиста и сува чувствуваат дека трае 48 часа.И тоа не е единственото нешто што е долга-трајни за оваа део – нејзината може да е направен од бескрајно рециклираат алуминиум!Така, уште рециклирани тоа оди натаму и натаму и натаму и – ќе го добиете слика.Не грижете се, ние не сум слободен со класичен СЕКИРА Аполон мирис.Тоа доби истата икона свежа жалфија и cedarwood мирис како СЕКИРА Аполон тело, спреј за мажи.Тоа е причина, во СЕКИРА, ние веруваме дека еден од клучевите за привлечност е неодоливо мирис.Па така, од deodorant спреј за суво спреј, анти perspirant гел за туширање, ние сме посветени да ви даваат сите најдобрите алатки за да бидете сигурни дека секогаш кога можност ракети вашиот начин, ти си мирис на вашиот апсолутно најдобро.

Вака можеби ќе ви се допадне..