• Свеж
Авокадо со Hula Карики Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни Телефони Печатени
zoom_in

Авокадо со Hula Карики Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

DEN 496.56

Од стока
check Во продавницата

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мека заштитни гумени дизајн во пропустливи,овој телефон држач за автомобил држи вашиот паметен телефон или GPS безбедно на воздух пропустливи во вашиот автомобил.Автомобил мобилен телефон носителот на пропустливи : нашата phone држач за во автомобил е компатибилен со отворите за вентилација со директно slats.Answer : ___________________________ NOTE : не се компатибилни со отворите за вентилација со круг slats.Лесно да го користите вашиот планината : Нашиот автомобил мобилен телефон носителот магнетни е со силна адсорпција,ставете на задната страна на телефонот и ви овозможува да се прилагоди на најдобар агол на гледање.Големина на автомобил мобилен телефон носителот магнет : големината на автомобилот планината е 2.2 инчен x 2.6 инчен(Дијаметар) и телефонот паста е во круг во 1.4 инчен дијаметар.Нашите магнетни автомобил телефон планината е широко се компатибилни се со паметни телефони,GPS, со дебели случаи.Компатибилен со i Phone 12/ 12 Pro/ 12 Про Max/ 12 мини/11 Про Max / 11 Pro / 11 / XS MAX /XS/XR/X/8/8 Плус/7/7 Плус/6s/6 Плус.Исто така компатибилна со Samsung Galaxy Note20/ S20 / S20+ / S20 Ултра 5 G / Забелешка 10 / Забелешка 10+ /S10/S10+/S9 / S8 / S8+ / S7 / S7 Ед.Карактеристики на нашиот телефон магнет планината држач за автомобил : специјален на планината носител е моделот печатење на секој планината,моделот е смешно,кул,слатки или интересно,ќе се забавуваат на вас,семејство и пријател.Ова е една сакаат подарок за вас и вашите пријатели.Воздухот се Пропустливи Магнетни Автомобил Телефон Планината Носителот,Phone Држач за Автомобил Компатибилен со мобилни Телефони,Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Држач за Автомобил Рацете Слободни Лесно се Стега Лулка во Возило Компатибилен со Сите Apple i Phone, Android паметен Телефон.

Вака можеби ќе ви се допадне..