• Свеж
iPettie Крофни 6-Оброк Автоматско Влажна и Сува Храна за домашни Миленичиња Фидер со Програмабилни Тајмер, Auto Диспензерот за Мачка и Small & Medium Куче, Батерии & USB Напојувањ
zoom_in

iPettie Крофни 6-Оброк Автоматско Влажна и Сува Храна за домашни Миленичиња Фидер со Програмабилни Тајмер, Auto

DEN 1439.76

Од стока
check Во продавницата

Нема Повеќе да се Грижи За Хранење – Премногу зафатен да се хранат вашето домашно милениче редовно?i Pettie внесувач ви помага да го персонализирате оброк пати и контрола на делови за вашето домашно милениче.Овој уред може да се закаже 6 оброци на ден, 2 оброци на ден, 3 дена или 1 оброк на ден за до 6 дена (ќе го добиете идеја). 6 Изолирани Делови за Мокра и Сува Храна – Храна одделение, BPA-free ABS храна пепелниците се грижи за вашето домашно милениче здравје.На коцки се отстранува, машина за миење садови-безбедно и лесно да се чисти.Можете исто така да поставите некоја ice pack под коцки да чувате храната свежа. (Секој дел има 6 унци храна, ice pack не е вклучен).Два Начини на Напојување – На i Pettie внесувач е придвижуван од 3 C големина батерии или адаптер, што ќе ви овозможи да се одржи тоа секаде каде што е потребно.На адаптер и батерии може да се користи во исто време.Батерии инсталиран да се обезбеди фармацевт продолжува да функционира во случај на моќ прекинување. (Батерии не се вклучени).Надграден Од Клиентот Повратни информации - Сега, лесно можете да го отворите капакот додека вашите домашни миленици може да не.Адаптер со 5 Ft продолжен кабелот за напојување се вклучени во пакетот.Smart Дигитален екран на Допир Панел, Со Мемориска Функција – На i Pettie фидер може да се сеќавам вашите персонализирани подесувања секое време и можете да го поставите редовно хранење планови на вашите потреби со лесен-за-следење програмирање панел.Со екранот заклучување дизајн, вашите миленици не може да се промени или да го прекинете вашите прилагодувања кога тие се љубопитни за фидер.

Вака можеби ќе ви се допадне..