• Свеж
Филмски Проектор Завеса 4K Затворен за Проектирање Филмови Екранот се Соберат без Напор Анти-Браздата Преносни и Fodable Филмови Екран за Дворот Филм Ноќ Тема Партии П?
zoom_in

Филмски Проектор Завеса 4K Затворен за Проектирање Филмови Екранот се Соберат без Напор Анти-Браздата Преносни

DEN 4319.76

Од стока
check Во продавницата

ПРОЕКТОР ЕКРАН - 100 инчен Преносни проекција на екранот, 16 : 9 формат,160° Широк Агол на Гледање.Проекција на екранот е направен од високо-квалитет полиестер На рабовите на екранот е создадена преку посебен процес, кој не се тркалаат или да искриват со текот на времето; бел пластичен материјал е mildew и влага-доказ, што може да биде изрибан и е лесен за одржување; Со цел да се олесни вашето користење, имаме ви се предвидени со два методи за инсталација : ѕид и плафон за монтажа направи тоа лесно да се постави во секој дом.ШИРОКО се КОРИСТИ - Овој пренослив проекција на екранот е погодна за различни сценарија; Дали тоа е работното место за статистика, наставата обука, или се користи како забава опрема, како гледање филмови, домашно кино, играње игри, караоке, итн., тоа е дефинитивно вашиот најдобар избор. 92inch HD Проекторот Екран 4 : 3 Домашна Кино, Театар и Проекција на Преносни Screen Feature : Идеален за состанок и конференција, училница обука, јавна дисплеј, домашна кино, партија, КТВ, игра, дворот филм итн.Да се држи го на рамна површина, или обесени со јаже, како и прикачување на ѕид.Мат бела боја со 1.1 добивка за HD проекција репродукција на живописни и жива слика.Вкупно 4-8 дупки наоколу, со мали куки, лесно да се инсталира.100% полиестер материјал, пакување виткање мали димензии, без браздата, употребата на добар ефект.Aspect Ratio : 4 : 3 Size : 92inch Package Содржина : 1 x Проектор Екран.

Вака можеби ќе ви се допадне..