• Свеж
Огништето & Харбор Елка Складирање Торба - се Вклопува До 9 ft Празник Дрвја - Голема Елка Складирање Кутија Сад Направени од Издржлив Водоотпорен Материјал со Рачки ?
zoom_in

Огништето & Харбор Елка Складирање Торба - се Вклопува До 9 ft Празник Дрвја - Голема Елка Складирање Кутија Сад

DEN 647.76

Од стока
check Во продавницата

БОЖИЌ ДРВО КЕСИ ЗА ЗАШТИТА И СИГУРНО - нашата елка складирање торба ќе ги штити вашата инвестиција од прашина, вода, или било која друга штета што може да се случи, имајќи го безбедно и свежи за следната година.СИЛНОТО ДРВО СКЛАДИРАЊЕ ТКАЕНИНА - Нашата елка складирање кутија е направен од висок квалитет на полиетилен пластична со засилен страна крои.Овој врвот одделение материјал е водоотпорен и високо отпорни на влага да се задржи вашата елка безбедно.НАДГРАДИ 'ЛЕСНО' КАРАКТЕРИСТИКИ - ЛЕСНО ID секоја кеса има картичка слот така можете да брзо се знае кои дрвото е каде.ЛЕСНО ДА се ОДИ доаѓа со рачки кој тројно бод-армирано за лесно и безбедно сметководствена.ЛЕСЕН ПРИСТАП направени со 2-начин двојна патент така да може лесно и брзо да пристапите на торба.ВНИМАТЕЛНО ДИЗАЈНИРАНА ЕЛКА СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА – Мерење 65 x 13 x 30 инчи, оваа елка складирање торба ќе удобно се вклопуваат дрвја до 9 метри (расклопуваат).Дрвото кеса не е структурирана материјал кутија, тоа е посебна преголеми торба.ДРУГИ БОЖИЌ СКЛАДИРАЊЕ КЕСИ & КУТИИ ЗА СИТЕ ВАШИОТ ОДМОР ПОТРЕБИ се Провери од нашата продавница за целосна линија на кутии за сите ваши Божиќ материјали и складирање потреби, сите поддржани од страна на нашите Safe Harbor 30-Ден Гаранција.

Вака можеби ќе ви се допадне..