• Свеж
JUSTBINGFENG Двојно Бања Пешкир Рек Бања Пешкир Рек Крпа Рек Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Rack (Боја : 2 парчиња)
zoom_in

JUSTBINGFENG Двојно Бања Пешкир Рек Бања Пешкир Рек Крпа Рек Ѕид-Монтирани Бања Пешкир Rack (Боја : 2 парчиња)

DEN 2743.20

Од стока
check Во продавницата

Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Висока цврстина, не е лесно да се скрши, набитост и долг животен век.Силна носивоста, не е лесно да падне.Совршено ги красат вашата модерна туш соба, купатило, кујна.Простор за заштеда и стилски дизајн-многу флексибилен за да го користите, стилски дизајн ќе се направи да изгледа како нов бренд на производ по многу години.'Рѓа-доказ, водоотпорен, стилски дизајн погоден за бањи, кујни, кабинети, се мијат басени, итн.Двојно крпа бар/крпа рек/крпа рек/крпа rack Material : Нерѓосувачки steel Purpose : бања/туш кабина/toilet Color : Хром plated Type : Бања Accessories Installation метод : ѕид-mounted Includes сите монтажа додатоци.

Вака можеби ќе ви се допадне..