• Свеж
Филм Екран Отворено 4K Затворен Отворено за Проектирање Филмови Екран Лесно Поставување на Анти-Браздата Преносни и Fodable Филмови Екран за домашно Кино Внатрешна По?
zoom_in

Филм Екран Отворено 4K Затворен Отворено за Проектирање Филмови Екран Лесно Поставување на Анти-Браздата Преносни

DEN 1221.60

Од стока
check Во продавницата

▶【Лесно да се Постави】 На Проекција на Екранот може да биде забрзана лесно со куки, јажиња, заградата, нокти, двојно страна лента на ѕидот/планината. ▶【Одлична Проекција на Екранот】1.1 Gian, Активни 3 D и 4 K Ultra HD, пристоен големина размер 16 : 9, 120 степен широк агол на гледање, филмот екранот е дизајниран за да се обезбеди остри и висока резолуција на сликите, збогатен бои и врховниот гледа искуство од различни погледни позиција.Проектор екран со штанд,совршен за домашно кино, училишта, заводи, свадби, црквата;може да се користи за microsoft Power Point презентации и останати дисплеи. ▶【Погодно да се Носат】преносни филм екран рамка може да биде лесно да се транспортира до никаде.На 92" отворено филм екран огради супер compactly од повеќето 4 K HD проекторот screensthat направете го тоа лесно да патува заедно со семејството екскурзии, кампување, или дворот филм ноќ и др. ▶【АНТИ-БРАЗДАТА И ВИСОК АПСОРПЦИЈАТА МАТЕРИЈАЛ 】Направени со природни Полиестер ткаенини дека проекцијата е поостри и посветла отколку повеќето други проекција на екранот, На Проекција на Екранот се згусне и мазна, без брчки кога се преклопени / мелени. ▶【100% ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ЦЕЛ】преносни дома кино, филм екран опфаќа 1-година производителот гаранција, 100% задоволство, нула кавга се враќа гаранција, како и Животот на Техничка Поддршка.Само да ги купите овој отворено филм екран со стојат слободно!Било сомневање или за помош, контактирајте со нас без двоумење. 92inch HD Проекторот Екран 4 : 3 Домашна Кино, Театар и Проекција на Преносни Screen Feature : Идеален за состанок и конференција, училница обука, јавна дисплеј, домашна кино, партија, КТВ, игра, дворот филм итн.Да се држи го на рамна површина, или обесени со јаже, како и прикачување на ѕид.Мат бела боја со 1.1 добивка за HD проекција репродукција на живописни и жива слика.Вкупно 4-8 дупки наоколу, со мали куки, лесно да се инсталира.100% полиестер материјал, пакување виткање мали димензии, без браздата, употребата на добар ефект.Aspect Ratio : 4 : 3 Size : 92inch Package Содржина : 1 x Проектор Екран.

Вака можеби ќе ви се допадне..