• Свеж
Птици Форма Авион Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец
zoom_in

Птици Форма Авион Drawstring Ранец Спортски Сали Торба Унисекс Фитнес Ранец Мултифункционален Зрак Устата Ранец

DEN 791.76

Од стока
check Во продавницата

Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење Ефект Е Светла И Светла, И Телото Е Целосна И Силна.Совршена Големина : 16×15 Инчи,Што Е Доволно Голема За Вршење На Разни Предмети, Како што се Спорт Облека & Чевли, Ракавици, Пешкири Спорт, Пливање Опрема,Дневно Резерви.Материјал : Полиестер,Ранец Е Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Решетки Полиестер Влакна,Кој Е Водоотпорен,Силна Силна Носат-Resistantand Лесен.Нерешено Кабелот Рамо, Рака Дизајн : Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Широк Апликации : Стилски Drawstring Торба Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Јога, Пешачење, Ден Патувања, Мотоцикл, Кампување, Спорт Практики И Повеќе.Боја : Птици Форма Авион Ранец Е Направен Од Вода-Отвратителен Саќе Решетки Полиестер Влакна,Кој Е Водоотпорен,Силни И Лесни.Главната Џеб Е Опремен Со Патент Картичка Џеб За Чување На Мобилните Телефони, Паричници, Клучеви Итн.На Tpu Водоотпорен Бариера Се Користи За Да Се Одржи Влажна Облека.Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното.Тоа Е Многу Погодно Да го Отворите И Затворите, Може да се Земе Интерни Предмети Добро, Не Треба Да се Грижите За Губење на Предмети, Тоа Е Многу Погодно, Можете исто Така Да Ја определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Торба Е Опремен Со Tpu Водоотпорен Слој Изолација, Што Е Погодно За Вас Да Се Носат Сува И Влажна Објекти Во Исто Време.Долниот Дел Исто Така Е Дизајниран Со Посебни Чевли За Замрзнување.На Партиции Се Јасни И Лесно Можат Да Бидат Опремени Со Влечки, Елиминирање На Срам На Ставање На Чевли И Облека Заедно.Компјутерот Жакард Јадро Е Еластична.Најлон Ремени Не Е Лесно Да Стиснете На Рамениците, Што Го Прави Повеќе Удобни За Носење.Рака Мие Ранец Или Нежно Машина За Миење.Не Кајгана Или Железо На Ниска Температура.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.

Вака можеби ќе ви се допадне..