• Свеж
Muhlenberg Колеџ OC1703 PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Muhlenberg Колеџ OC1703 PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Ги повикува сите Muhlenberg Колеџ студентите, факултетот, алумните и фанови.Овие прекрасни Muhlenberg Колеџ облека и додатоци се совршен подарок за секој кој сака да ги користат на дневна основа.Овие колегиум облека пар совршено со нашите Muhlenberg Колеџ додатоци, и се добредојдовте прилог на секој студент, алумни или фан гардероба и Muhlenberg Колеџ колекција.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Ги повикува сите Muhlenberg Колеџ студентите, факултетот, алумните и фанови.Овие прекрасни Muhlenberg Колеџ облека и додатоци се совршен подарок за секој кој сака да ги користат на дневна основа.Овие колегиум облека пар совршено со нашите Muhlenberg Колеџ додатоци, и се добредојдовте прилог на секој студент, алумни или фан гардероба и Muhlenberg Колеџ колекција.

Вака можеби ќе ви се допадне..