• Свеж
Goodyear B26 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 29 Надвор Турнеја
zoom_in

Goodyear B26 Класичен Завиткани Индустриски V-Појас, 29 Надвор Турнеја

DEN 179.52

Од стока
check Во продавницата

Долг живот отпорни на триење капак.Статички и масло отпорни.Висока затегнувачка цврстина кабли се наменети за минимално тензија распаѓање и ниска одржување.СДР Компресија Гума.Должина : 28.7 инчен или 729 mm.Goodyear Ремени разви Класичните Завиткани V-Ремени кои нудат премиум перформанси, обезбедување на долг животен век.Враќање на вашиот појас диск систем за ефикасноста со инсталирање на нови Goodyear Појас.

Вака можеби ќе ви се допадне..