• Свеж
Расклопна Вагон Количка Рака Подготвени Чај Услуга Кафе Акварел Поставите Изолирани Елементи Количка за Комунални Вагон Голем Капацитет Градина Количка со Push Бар
zoom_in

Расклопна Вагон Количка Рака Подготвени Чај Услуга Кафе Акварел Поставите Изолирани Елементи Количка за Комунални

DEN 998.40

Од стока
check Во продавницата

Надворешни Димензии : 27.5" долго x18.5" широк x 19" високо со рачки надолу и 35" високо со рачки нагоре.Гума-обложена вагон тркала кои 5" во дијаметар патуваат со текот на груб терен, трева, плажа и песок.Лесно да се движи со 360° вртливата тркала.Материјал : Големи, тешки-должност виткање комунални вагон со големите капацитет и губење на капацитетот на 130 кг. (60 кг).Таа има тешки-должност тубуларна челична рамка, и на количката кошница е направен од Оксфорд ткаенина која е отстранлив за полесно чистење.Повеќенаменски Виткање Вагон : Набори compactly и продавници лесно.Брзо и лесно поставување во неколку секунди, без собрание потребно.Тоа може да биде ставен во багажникот на автомобилот кога ќе излезе.Притисни или да се Повлече : Прилагодлива рачка која може, исто така, се заклучува во место за лесно управување, тоа е идеален за употреба на плажа, градинарство, спортски настани, референци, патува и товарење или истовар на автомобил или во секое време ви треба да се движат работите.Забелешка - Поради monitor display прашања, вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Купи со доверба!Ако не сте задоволни со ова вагон во секое време, ние ќе ви обезбеди добро решение.Комунални Вагон Надворешни Димензии : 27.5" долго x18.5" широк x 19" високо со рачки надолу и 35" високо со рачки нагоре.Гума-обложена вагон тркала кои 5" во дијаметар патуваат со текот на груб терен, трева, плажа и песок.Лесно да се движи со 360°вртливата тркала.Ако сте родител знаете борби на обидувајќи се да транспорт на вашите деца' играчки и секојдневни потреби околу на плажа или во некој спортски настан.Од играчки и намирници за да сè што во меѓувреме, се оди со Виткање Отворено Кошничката и да го олеснат вашиот товар.Големи, тешки-должност виткање комунални вагон со големите капацитет и губење на капацитетот на 130 кг. (60 кг).Погодна за активности на отворено како на пример купување, плажа, кампување.Таа има тешки-должност тубуларна челична рамка, и на количката кошница е направен од Оксфорд ткаенина која е отстранлив за полесно чистење.За разлика од другите коли, ова огради compactly и продавници лесно во вашиот багажникот, гаража, или плакарот, обезбедување на лесен транспорт.Плус, најдобриот дел е тоа трае само секунди за да се постави и користи.Го олеснат до вашиот товар и користат овој сестран количка за вашите секојдневни потреби.Забелешка - Поради monitor display прашања, вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите.Купи со доверба!Ако не сте задоволни со ова вагон во секое време, ние ќе ви обезбеди добро решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..