• Свеж
Младата Спирала Активност Играчка, парична Казна Изработка Звук Движење на Младата Спирала Кадифен Играчки Широк Апликации Симпатична Исклучителна Мека Трајни п?
zoom_in

Младата Спирала Активност Играчка, парична Казна Изработка Звук Движење на Младата Спирала Кадифен Играчки Широк

DEN 582.96

Од стока
check Во продавницата

Висок Квалитет на Материјалите : Направен од висок квалитет на памук, бебе играчка е мека, трајни, и ќе не фрли коса во боја или по перење.Функција : Овој исклучителен играчка може да се користи за привлекување на бебето внимание, ве придружува на бебето и смирување на емоциите.Применливи Сцена : има широк спектар на употреба и е погодна за различни сцени.Тоа може да се користи во јасли и колички.Парична казна Изработка : неразвиената спирала активност играчка има фина изработка, дотеран автомобил линии, цртан филм дизајн, симпатична и исклучителен изглед.Звук Движење : Користење на софистицирана технологија на производство, изградена звук во движење, тоа може да произведе убава музика со еден клик.Функција : 1. Парична казна Изработка : неразвиената спирала активност играчка има фина изработка, дотеран автомобил линии, цртан филм дизајн, симпатична и исклучителен изглед.2. Висок Квалитет на Материјалите : Направен од висок квалитет на памук, бебе играчка е мека, трајни, и ќе не фрли коса во боја или по перење.3. Звук Движење : Користење на софистицирана технологија на производство, изградена звук во движење, тоа може да произведе убава музика со еден клик.4. Применливи Сцена : има широк спектар на употреба и е погодна за различни сцени.Тоа може да се користи во јасли и колички.5. Функција : Овој исклучителен играчка може да се користи за привлекување на бебето внимание, ве придружува на бебето и смирување на емоциите.Спецификација : Предмет Тип : Младата Спирала Активност Toy Material : Cotton Battery : Копчето Батеријата AG3 x 1 (Превезува со Изграден во Батеријата)Капацитетот на Батеријата : 30mah Пакет Листа : 1 x Infant Спирала Активност Toy Note : Превезува со Изграден во Батеријата.

Item Type:
Infant Spiral Activity Toy
Material:
Cotton
Battery:
Button Battery AG3 x 1 (Shipped with Built in Battery)
Battery Capacity:
30mah
Package List:
1 xInfant Spiral Activity Toy :
Shipped with Built in Battery :

Вака можеби ќе ви се допадне..