• Свеж
Drawstring Ранец Животни Црни И Бели Жени & Мажите Спорт Салата Вреќа Cinch Кеса за Шопинг Пешачење Патување Плажа
zoom_in

Drawstring Ранец Животни Црни И Бели Жени & Мажите Спорт Салата Вреќа Cinch Кеса за Шопинг Пешачење Патување Плажа

DEN 380.40

Од стока
check Во продавницата

ЗГОЛЕМЕНА ИЗДРЖЛИВОСТ Во исто време,тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.На drawstring за отворање и затворање која може да се одржи и во внатрешноста на објектите добро, нема потреба да се грижите за исчезнати предмети,многу удобен за вашата употреба.Дозволете му на вашиот живот додадете гламурозна бои секој ден, да се зголеми чувството на живот и забава.Оваа шарени drawstring торба има моќно двојно drawstring за удобност и преносливост.Опуштено, широк drawstring врвот drawstring затворање ви овозможува лесно да го вметнете и чување на вашите чевли, облека, книги, мали електроника и било какви додатоци.Погоден за мажите и жените во било внатрешна/надворешна активности.

Вака можеби ќе ви се допадне..