• Свеж
5 Постави Внатрешни Хром Рачката на Роуз Месинг Рачки на вратите Пак Latch & Шарки 'Небото'
zoom_in

5 Постави Внатрешни Хром Рачката на Роуз Месинг Рачки на вратите Пак Latch & Шарки 'Небото'

DEN 2359.20

Од стока
check Во продавницата

✅ Оваа внатрешни работи модел е направен од Цврст Месинг. ✅ 5 Пар за Внатрешни Рачки на вратите. ✅ 5 Стандард 64mm Никел Позлатен Тубуларна Latch. ✅ 5 Пар на 3" Челик Задник Шарки, Цинк Позлатен. 5 Постави Внатрешни Хром Рачката на Роуз Солидна Месинг Рачки на вратите Пак Latch & Шарки Оваа рачката на вратата се справи со е совршена комбинација на стил, модерноста и голема вредност за пари.Оваа внатрешни работи модел направен од Цврст Месинг е произведен со висок квалитет, што му дава убавина и цврстина.Долготрајната употреба Многу Долг Живот - Тешки-должност Бликнаа Оваа Врата се Справи со се добива како Пар Завртки и вретено се снабдува Спецификации : Материјал : Цврсти Месинг Завршува : Полиран Хром Latch Вратата Пакет 5 Пар за Внатрешни Рачки на вратите 5 Стандард 64mm Никел Позлатен Тубуларна Latch 5 Пар на 3" Челик Задник Шарки, Цинк Позлатен.

Вака можеби ќе ви се допадне..