• Свеж
LAJS Деца Камера, Дигитален фото апарат за Деца Дигитални Видео Камери за Дете Дигитални Видео Камери за Деца за 3-10 Години Девојки за Роденден на Божиќ Подароци(Розев
zoom_in

LAJS Деца Камера, Дигитален фото апарат за Деца Дигитални Видео Камери за Дете Дигитални Видео Камери за Деца за

DEN 1699.20

Од стока
check Во продавницата

Голем капацитет издржливост, без грижи, 600m Ah батеријата, силна издржливост капацитет, USB интерфејс лесно да го надополнува енергија.Повеќе фото налепница режим, природни прекрасен секој момент, поддршка на различни игри.Храна ниво АБС материјал, круг и нема агол агол форма дизајниран, со прекрасна форма против пролизгување и анти‑триење, удобно и благ стисок на, се грижат за децата мека кожа.Забава камера специјално дизајниран за деца, добри дарови, дозволете им на децата да ги истражуваат сопствен свет.Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Функција : 1. Храна ниво АБС материјал, круг и нема агол агол форма дизајниран, со прекрасна форма против пролизгување и анти‑триење, удобно и благ стисок на, се грижат за децата мека кожа.2. Повеќе фото налепница режим, природни прекрасен секој момент, поддршка на различни игри.3. Голем капацитет издржливост, без грижи, 600m Ah батеријата, силна издржливост капацитет, USB интерфејс лесно да го надополнува енергија.4. Забава камера специјално дизајниран за деца, добри дарови, дозволете им на децата да ги истражуваат сопствен свет.5. Мали димензии и лесен, лесен за носење и чување, лесен за употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Деца Camera Model : X700 Material : ABSColor : Pink Recording Резолуција : 1920x1080 Battery : Вграден-во Батеријата 600m Ah(Не-Монтажни)Екран : 2.0 Инчен IPSPixels : 500 Десет Thousand Charging Време : 2-3 Hours Working Време:3-6 Hours Memory Картичка Максимална Поддршка : 32 GB(Не се Вклучени)Полнење Тековната Напон : 5 V/1 AFunction : Преземање на Слики на Режим, Режим на Снимање, Фотографијата Налепница Фотографија Режим, Црно Бел Филтер, Носталгични Филтер, Тажен Filter Support Multilanguage : Кинески, англиски, Јапонски, руски, шпански, Француски Повеќе Од 20 Други Languages Weight : Прибл. 172g Пакет Листа : 1 x Деца Camera1 x Анти-изгубени Rope1 x Полнење Cable1 x Прирачник .

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Children Camera
Model:
X700
Material:
ABS
Color:
Pink
Recording Resolution:
1920x1080
Battery:
Built-in Battery 600mAh(Non-Detachable)
Display Screen:
2.0 Inch IPS
Pixels:
500 Ten Thousand
Charging Time:
2-3 Hours
Working Time:3-6 Hours :
Memory Card Maximum Support:
32GB(Not Included)
Charging Current Voltage:
5V/1A
Function:
Taking Pictures Mode, Recording Mode, Photo Sticker Photograph Mode, Black White Filter, Nostalgic Filter, Sad Filter
Support Multilanguage:
Chinese, English, Japanese, Russian, Spanish, French More Than 20 Other Languages
Weight:
Approx. 172g
Package List:
1 x Children Camera :
1 x Anti-lost Rope :
1 x Charging Cable :
1 x Manual  :

Вака можеби ќе ви се допадне..