• Свеж
XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Конзолни Универзална Заграда, M6 Инсталација Отворот за Видео Микроскоп Камера, Прилагодлив Бум Табела Носителот Додаток
zoom_in

XMSH Микроскоп Додатоци Комплет за Возрасни Конзолни Универзална Заграда, M6 Инсталација Отворот за Видео Микроскоп

DEN 1357.20

Од стока
check Во продавницата

Прецизност Голема Дното Плоча Големина : 380mm x 370mm /510 MM*510 MM.Висина : Max 830mmm.Монтирани тема : 6mm / 1/4. Макс стегање : 50mm.Користи високо-квалитетни материјали, трајни, стабилни перформанси, и може да се користи за долго време.Најдобра Услуга : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обезбеди повеќето задоволителна услуга за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..