• Свеж
100 инчен лцд Проектор Екран 16:9 HD Лесно Поставување на Анти-Браздата Лесно да се Носат Филмови Екран за Театар Компанија Состанок Кампување Дворот Затворен 16:9 Екран
zoom_in

100 инчен лцд Проектор Екран 16:9 HD Лесно Поставување на Анти-Браздата Лесно да се Носат Филмови Екран за Театар

DEN 1459.20

Од стока
check Во продавницата

【ПРОЕКТОР ЕКРАН】100 инчен Преносни проекција на екранот, 16 : 9 формат,160° Широк Агол на Гледање.Проекција на екранот е направен од високо-квалитет полиестер & spandex материјал .Што нуди остри и висока резолуција на сликите,дури и поддршка Пред & Задна проекција. 【ПОДЕСУВАЊЕ САМО ТРАЕ 5 МИНУТИ】На Проекција на Екранот може да биде забрзана лесно со куки, јажиња, заградата, нокти, двојно страна лента на ѕидот/планината. 【ПОГОДНО ДА се НОСАТ】може да се стави тоа во патни торби на рамената, лесно да се носат во било каде сакате и пак од далеку.Тоа лесно продукти stowed далеку во АВТОМОБИЛ ВОДОВИ, Седан вклучени!Кои го прават тоа лесно да патува заедно со семејството екскурзии, кампување, или дворот филм ноќ и др. 【АНТИ-БРАЗДАТА И ВИСОК АПСОРПЦИЈАТА МАТЕРИЈАЛ】Направени со природни Полиестер ткаенини дека проекцијата е поостри и посветла отколку повеќето други проекција на екранот, На Проекција на Екранот се згусне и мазна, без брчки кога се преклопени / мелени. 【ОБЛАСТИ на ПРИМЕНА】 Оваа проекција на екранот може да се користи и во затворени простории и на отворено.како кампување, дворот филм, домашно кино, на голема комерцијална активност центар, перформанси центар за забава, дури и мини вози-во театар итн. 92inch HD Проекторот Екран 4 : 3 Домашна Кино, Театар и Проекција на Преносни Screen Feature : Идеален за состанок и конференција, училница обука, јавна дисплеј, домашна кино, партија, КТВ, игра, дворот филм итн.Да се држи го на рамна површина, или обесени со јаже, како и прикачување на ѕид.Мат бела боја со 1.1 добивка за HD проекција репродукција на живописни и жива слика.Вкупно 4-8 дупки наоколу, со мали куки, лесно да се инсталира.100% полиестер материјал, пакување виткање мали димензии, без браздата, употребата на добар ефект.Aspect Ratio : 4 : 3 Size : 92inch Package Содржина : 1 x Проектор Екран.

Вака можеби ќе ви се допадне..