• Свеж
Aexit 6mm да Електрична опрема 6mm Внатрешна Кол Rotatable Универзална Волан Вратило У Заеднички Спојка
zoom_in

Aexit 6mm да Електрична опрема 6mm Внатрешна Кол Rotatable Универзална Волан Вратило У Заеднички Спојка

DEN 153.60

Од стока
check Во продавницата

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Универзални Заеднички.Главната Боја : Сребро Тон; Големина : 11mm x 24mm/0.43" x 0.94"(OD*L).Име На Производ : Универзална Заеднички.Создаден Дијаметар : 6mm да 6mm(0.24" да 0.24").Описи : 1. Спојување е одличен за да го поврзете вашиот мотор на 6mm вратило.2. Обезбедува вртежен момент transmision и усогласување.3. Ефикасна спојка дизајн.4. Нерѓосувачки челик е добро во корозивни средини.0 Specifications : Име на Производ : Универзална Joint Size : 11mm x 24mm/0.43 во x 0.94 во(OD*L)Понесе Дијаметар : 6mm да 6mm(0.24 во 0.24 во) Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Net Тежина : 10g Main Боја : Сребро Tone0 Package Содржина : 1 x Универзални Заеднички.

Вака можеби ќе ви се допадне..