• Свеж
MOMKER Бебе Игра Мат, Виткање Преносни Бебе да Ползи Мат, Вода Доказ и Мека за Деца (Како што е Прикажано)
zoom_in

MOMKER Бебе Игра Мат, Виткање Преносни Бебе да Ползи Мат, Вода Доказ и Мека за Деца (Како што е Прикажано)

DEN 1874.40

Од стока
check Во продавницата

【3-7 ДЕН ИСПОРАКА】Нашите производи имаат странство магацини во сад и може да биде донесено во рок од 3-7 дена.РЕВЕРЗИБИЛНА : Користете ги двете страни со убави модели на двете страни.ГОЛЕМИНА на & СТИЛСКИ : мат големина е 78.7" x 70.8" x 0.4".Екстра-големи димензии на мат дава многу простор за бебиња и родителите заедно.Мек тон не се стимулира бебето очи смисла, симпатична модел се промовира поттикнуваат на учење.ВОДООТПОРЕН& НЕ се ЛИЗГА : површината е водоотпорен и лесно да се избрише до неизбежна spillages со сува крпа, текстура дизајн против пролизгување помага да се намали лизгање и лизгање.SOFT & ЛЕСНА : Висока густина пена материјал се намалува влијанието и бучава ефикасно.Меки и удобни е посоодветен за бебето индексирање и се .лесен дизајн е совршен за да се земе заедно на плажа, парк или било Каде.Важни работи кои треба да се каже три пати : ►3-7 ДЕН ИСПОРАКА►3-7 ДЕН ИСПОРАКА►3-7 ДЕН DELIVERYBPA СЛОБОДНИ & N0 N T0 XIC : На BPA free мат може да се намали опасноста на бебето здравјето и развојот на мозокот, обезбедува безбедно место за да се игра.Спецификација : Материјал : EPEProduct големина : 2x1.8x0.01m/6.56x5.90x0.033ft Package тежина : 1600g/3.52 lb Suitable возраст : во Текот на три месеци old Package Содржина : 1x Бебе да ползи mat Key зборови : пена игра мат за бебе игра салата за бебе игра мат за бебе девојка активност душеци за бебе бебе поместена кат мат бебе душеци индексирање мат екстра голем бебето се игра душеци бебе кат мат активност салата бебе патосници за индексирање на младата игра мат и активност салата playmat бебе коленото влошки за индексирање пена playmat игра мат за години игра душеци деца се игра мат бебе душеци за играње playmat за бебиња бебе да ползи коленото влошки пена душеци бебето на стомак време мека плочки пена игра мат.

Material:
EPE
Product size:
2x1.8x0.01m/6.56x5.90x0.033ft
Package weight:
1600g/3.52lb
Suitable age:
Over three months old
Package Content:
1x Baby crawling mat
Key words:
foam play mat for baby play gym for baby play mat for baby girl activity mats for baby baby padded floor mat baby mats crawling mat extra large baby play mats baby floor mat activity gym baby floor mats for crawling infant play mat and activity gym playmat baby knee pads for crawling foam playmat play mat for toddlers play mats toddler play mat baby mats for playing playmat for babies baby crawling knee pads foam mats baby tummy time soft tiles foam play mat :

Вака можеби ќе ви се допадне..