• Свеж
SHUNDA Случај за OnePlus 8, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за OnePlus 8 - Кафеава
zoom_in

SHUNDA Случај за OnePlus 8, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за OnePlus 8 - Кафеава

DEN 271.44

Од стока
check Во продавницата

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Анти-отпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран за One Plus 8. Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Камерата заштита, заштитна плоча лифтови домување од авион за да се заштити камерата на телефонот и капакот на домување.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Висок Квалитет Чувствува Крпа,Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните.Камерата Заштита,Четири-Точка Задните Чувари Лифт Случај На Исклучување Рамна Површина,Заштита И Камерата На Телефонот И Случајот Назад.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Пакет се вклучени : 1 * One Plus 8 Телефон Случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..