• Свеж
СЕКИРА Двојна Акција Deodorant Stick За Долготраен Мирис Заштита, Кул Океан во текот на целиот Ден Свеж Мирис за Мажи Део, Алуминиум Слободни 2.7 оз 4 Count
zoom_in

СЕКИРА Двојна Акција Deodorant Stick За Долготраен Мирис Заштита, Кул Океан во текот на целиот Ден Свеж Мирис за

DEN 422.40

Од стока
check Во продавницата

Мирис неодоливи во текот на целиот ден со сите НОВИ и подобрени СЕКИРА Кул Океанот Двојна Акција Deodorant за мажи.Биста мирис и мирис на свежо 48 часа, со нашата прва Двојна Акција Мажите Део стап, сега со надградена мириси.СЕКИРА Мажите Deodorant со нови јасна формула за неспокојот планирам.Искуство на нашите најдолго трае мириси некогаш.СЕКИРА свежи, океанот-инспириран мирис со етерични масла.Алуминиум слободни deodorant формула без parabens за вкупно мирис заштита.Се применуваат СЕКИРА antiperspirant deodorant да чиста, сува underarms и се чувствуваат новак за повеќе со секој удар.Нурне во свежината.Мирис дека се чувствува како бескрајно лето.Кога можноста е околу секој агол, ќе треба deodorant stick тоа ќе ти ги свежи.Со својата 48h Висока Дефиниција мирис и надгради мириси, СЕКИРА Кул Океанот Deodorant за мажите има ли покриени.Океан-инспириран машки мирис со светлина, uplifting етерични масла, па можете да се одморите од sunup до зајдисонце.Сите нови СЕКИРА Кул Океанот Двојна Акција Deodorant Stick сега карактеристики нашите најдолго трае мириси досега!Биста мирис и мирис на свежо за 48 часа.Плус, нашиот нов јасно алуминиум слободни формула без parabens глајд модели на мазни, помагајќи ти да се чувствуваат новак за повеќе со секој удар.Цел ден, цела ноќ – без разлика што, вие ќе бидете подготвени.Грижете се за себе и планетата.Нашите Део се Држиме за пакување е веќе направен со 66 проценти рециклирани материјали, а до 2025 СЕКИРА има за цел за сите наши пакување за да се рециклираат или да се вклучат рециклирани материјали.Во СЕКИРА, ние веруваме дека еден од клучевите за привлечност е неодоливо мирис.Ние сме посветени да ви даваат сите алатки за да се осигура дека секогаш кога можност се јавува, што мириса на вашиот апсолутно најдобро.Од нашето тело, спреј за нашите туш гелови, нашите antiperspirants на нашите дезодоранси, правиме сè што можеме за да бидете сигурни дека никој не добива оставени надвор од атракција игра.Сите нови СЕКИРА.Иднината не е неверојатен.

Вака можеби ќе ви се допадне..