• Свеж
1/5/10Pcs Маски,Обновливи Дише Прилагодливи Маска 2/10/20 Филтри Носот Жица Лице Уста За Возрасни Мажи Жени
zoom_in

1/5/10Pcs Маски,Обновливи Дише Прилагодливи Маска 2/10/20 Филтри Носот Жица Лице Уста За Возрасни Мажи Жени

DEN 143.76

Од стока
check Во продавницата

Прилагодливи затворање.Рака Мие. ❤романтична Дизајнер Печатени Маска;Ново Надгради за Еднократна употреба Лице Маски Ви Даде сосема Нов Чувствуваат, Истакнувајќи Вашиот Моден Вкус, Додека за Заштита Вас И Здравјето на Вашето Семејство.На Избрани Цвет Печатени Маски Се Повеќе Блескави Од Црни Или Бели Маски.Така Можете Да Натпревар Различни Тимови И Да Започнете Вашиот Ден Во Право. (1pcs/5pcs/10pcs). ❤моќен Заштитен Barrie;Нашите 5 Слоеви Лице Маски Бои За Возрасни Се Побезбедни Од Заедничката 3 Слоеви, Маски.Бидејќи 5 Слој Лицето Маска Се Состои Од 1 Слоеви Од Надвор Не-Плетени Ткаенини Кои Можат Да Филтер Големи Честички; 2 Слоеви На Висока Густина Се Топи Разнесени Крпа Која Може Да Го Блокира Повеќе Од 95% Честички; 1 Слој На Топол Воздух Памук Која Може Да Филтер Pm2.5; Внатрешниот 1 Слој Не-Плетени Ткаенини Е Многу Мека И Удобна, Имајќи Од Прашина, Магла, Чад, Автомобилот Издувни Гасови, Итн. ❤дише 3d Дизајн;3d Форма Дизајн На Нашите Обоени Маска За Возрасни, Кој Е Дизајниран Според Човекови Лицето Форма за Да се Обезбеди Стегање, Да Одговара На Човечко Лице, Да се Зголеми Дишење Јачина на звук.Згора На Тоа, На Мека Гума За Џвакање Уво Циклус На Дизајнер Маска За Жените Нема Да Вршат Притисок Врз Ушите И И Нема Вид На Ушите; На Прилагодливи Носот Лента Може Да Се Спречи Очила Од Fogging.Ние Ги Извршуваат Удобно Квалитет Кои Ви Даваат Добар Шопинг Искуство. ❤широко се Користи;Тоа Ќе Ве Спречи во Однос на Другите Воздушни Dusts, Полен, Кога Ќе Одат во Канцеларија, Училиште, Партија, Парк, Игралиште, Забавен, Отворено Велосипедизам, Дома Декорирање, Патување и Сл.Големина На 7.87 Инчи X 5.9 Инчи, Погоден За Повеќето Луѓе Да Се Носат. ❤ако Нашите Производи се Имате Било какви Проблеми со Квалитетот, ве Молиме Контактирајте со Нас Во Времето, Ние Ќе Ви овозможи Со Најдобра Мерки За Проблемот Да се Осигура Дека Може да Имаат Високо-Квалитетна Услуга Искуство. "Опис : Маска Е Направена Од 5 Ply Не-Плетени Материјали, Тоа Е Здраво И Безбедно За Да Можете Да Ја Користите.Дише Материјал И Убави Модели, Што Ја Прави Корисна И Модерен.Посебни 5 Ply Не-Плетени Дизајн, Дава Одредена Заштита Против Прашина, Автомобилот Издувни Гасови, Полен, Итн.Еластична Уво Јамка, Лесно Да Се Носат И Без Притисок Да Ушите.Карактеристики : 1. Изработени Од Еколошки Материјали,Меки И Удобни.2. Дише Материјал И Симпатична Модели,Што Ја Прави Корисна И Модерен.3. Посебни 5 Ply Не-Плетени Дизајн,Обезбедува Заштита Против, Автомобилот Издувни Гасови, Полен, Итн.4. Совршен Дизајн, Кога Ќе Го Носат , Тоа Се Вклопува Беспрекорно Во Вашето Лице.Еластична Уво Јамка Е Лесно Да Се Носат И Без Притисок Да Ушите.5. Ноктите Салон Или Било Кој Други Места Каде Што Заштитата Може Да Биде Required6.Возрасни Големина:20x15cm/8.78x5.9inch Package се Вклучени : 1pcs Masks5pcs Masks10pcs Маски".

Вака можеби ќе ви се допадне..