• Свеж
SYZHIWUJIA Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка (Боја : М1.7 (100pcs), Големина : 6mm)
zoom_in

SYZHIWUJIA Завртки Сет 100Pcs Лаптоп Завртки Пан Главата Само Тапкање Мали Дрвени Завртки Поправка Завртки Завртка

DEN 809.28

Од стока
check Во продавницата

Напредни материјал : Тие се голема сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.

Вака можеби ќе ви се допадне..