• Свеж
Ноќни Ламби Нордиските Модерна Табела Светилка Креативни Полнење Маса Светилка Бар Светла Ресторанот Табела Светилка Спалната соба Светлина совршен изглед ( Емит
zoom_in

Ноќни Ламби Нордиските Модерна Табела Светилка Креативни Полнење Маса Светилка Бар Светла Ресторанот Табела Светилка

DEN 3949.44

Од стока
check Во продавницата

Три-брзина затемнување, допрете го прекинувачот, USB полнењето.Едноставно, ниско-клуч и стилски.Модерен минималистички атмосфера и култура стил.Допрете врвот switch за да го вклучите светлото, што е многу погодно.Оваа табела светилка е многу погодна за декорација соби, спални, канцеларии, кафулиња и дневни соби, ноќни ламби и други простории за секоја прилика.Име на производ : Табела lamp Product материјал : IRONProduct Wattage : 0-5 WLight извор : LEDSwitch тип : Допир за вклучување/Исклучување На Switch Bulbs : Не се Вклучени Применливи сценарија : спални соби, спални, канцеларии, кафулиња , соби итн.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Овој производ не содржи светилки.3. Исклучување на предмети, освен светилка прикажани во производот фотографии.4. Поради прирачник за мерење на големината, може да има некои грешки.Нормално, вистински производ треба да преовладува.5. Поради разликата на осветлување на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.6. Ако најдете било какви проблеми со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку контакт-маил.Ние ќе го реши вашиот проблем што е можно побрзо.7. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, кликнете на за да влезете во нашата продавница, постојат повеќе производи за да изберете од.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба.

Вака можеби ќе ви се допадне..