• Свеж
Вода Фед Пол Комплет Прозорец за Чистење со Четка Отворен Прозорец Стакло Соларен Панел за Чистење со можност да биде продолжен Телескопски Пол Вода Фед Четка Спре
zoom_in

Вода Фед Пол Комплет Прозорец за Чистење со Четка Отворен Прозорец Стакло Соларен Панел за Чистење со можност да

DEN 2138.40

Од стока
check Во продавницата

☺Овој прозорец чистење столбови вода фед четка доаѓа со мала тежина и лесен за употреба squeegee прилог. ☺Со гума-остро нож тоа е идеален за стакло прозорци, плочки, туш екрани, fogged огледала и многу повеќе. ☺Мајка цевка со дијаметар : 29mm; Син цевка со дијаметар : 26mm; Еден пол нето тежина : 0.25 КГ; Еден пол должина : 1m/1.5 m; Максимална заеднички висина : 8m. ☺Пакет се вклучени : 1* Вода четка, 1* Вода segregator, 1* Gimbal заеднички, 1* Допрете заеднички, 1* водовод(20 милиони), 6* Столбови. ☺Нашите производи се пратени од САД и може да се одвива брзо.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор во рок од 24 часа.Овој прозорец чистење столбови вода фед четка доаѓа со мала тежина и лесен за употреба squeegee прилог.Овој производ работел добро, многу подобро отколку црево и нормално четка.Со малку повеќе пракса може да се намали многу скучна време.Идеален за чистење на windows и соларни панели.Мајка цевка со дијаметар : 29mm;.Син цевка со дијаметар : 26mm;.Еден пол нето тежина : 0.25 КГ;.Еден пол должина : 1m/1.5 m;.Максимална заеднички висина : 8m;.На водовод е 20м долго.Овој прозорец чистење столбови вода фед четка доаѓа со мала тежина и лесен за употреба squeegee прилог.Овој производ работел добро, многу подобро отколку црево и нормално четка.Со малку повеќе пракса може да се намали многу скучна време.Идеален за чистење на windows и соларни панели.Мајка цевка со дијаметар : 29mm; Син цевка со дијаметар : 26mm; Еден пол нето тежина : 0.25 КГ; Еден пол должина : 1m/1.5 m; Максимална заеднички висина : 8m;На водовод е 20м долго.

Вака можеби ќе ви се допадне..