• Свеж
Мир на Умот 360 степени Ротирачки Прстен Стојат Зафат Месеци Печатени Прст Прстен Стои за Било iPhone паметни телефони Или Таблети
zoom_in

Мир на Умот 360 степени Ротирачки Прстен Стојат Зафат Месеци Печатени Прст Прстен Стои за Било iPhone паметни телефони

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.Супер Леплива Лепило Може Цврсто И Лесно Да Се Закачите На Било Рамна Површина На Вашиот Телефон Или Телефон Случаи, Обезбедување На Носителот На Цврсто Се Држи На Вашиот Телефон Без Паѓа.Мулти-Функција На Телефонот Стојат Компатибилен Сите Големина Телефон Или Таблети.Можете Да Ставите Телефонот На Маса Кога Ќе Се Оперативни Вашиот Телефон ,И Можете Да Изберете Било Кој Модел.Боја : Мир На Умот 360 Степени Ротирачки Прстен Stand The Телефон Стојат Планината За Сите Телефони Или Таблети : Вклучувајќи Ги И Сите Големина Iphone,Таблети Etc The Телефон Да Ѕвони Стојат Карактеристики Одлична Стегање,Па Може Да Се Прилагоди И Да Се Сврти Околу Тоа.Можете Да Се Чувствуваат Слободни Да Ја Прилагодите Агли За Гледање Филмови И Видеа, Хоризонтален И Во Вертикален Режими Се Достапни, Да Ви Даде Удобно Агли.Производите Ќе Ви Помогне да се Ослободите Вашите Раце Кога Гледате Тв Или Други Операции ,заземаат Повеќе Погодности И Смешно Да You You Може да Зафат на Вашиот Телефон Кога Сте Doning Работи ,Спречување Тоа Е Drops If Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас.Ние Ќе Ви Помогнат.Секој Проблем Може Да Се Реши Во Рок Од 24 Часа, Може Да Се Разменуваат И Да Се Вратите Производот Безусловно Или Да Даде Целосна Наплата Во Рок Од 30 Дена.

Вака можеби ќе ви се допадне..