• Свеж
Yctze Задните Шасија Крило Спојлер,ABS Црна Задна Задна Суспензија Крило Спојлер Усна Diffuser Универзален Автомобил Модифицирани Делови на Задните Шасија Спојлер на Зад?
zoom_in

Yctze Задните Шасија Крило Спојлер,ABS Црна Задна Задна Суспензија Крило Спојлер Усна Diffuser Универзален Автомобил

DEN 1547.76

Од стока
check Во продавницата

【Професионален Дизајн】Нашите Задните Шасија Усна користи напредна технологија и професионален дизајн, кој висока точност, стабилни перформанси и висока сигурност.Во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење.за спојлер шасија перка. 【Високо Квалитетен Материјал】Задните Шасија Крило Спојлер усвојува високо квалитетни АБС материјал, анти-нула, анти-носат, издржлив и не е лесно да ' рѓа.за усна diffuserrear крило. 【Намалување на Бучава】одржување на возило стабилна и да се намали бучавата при возење со голема брзина.Универзален автомобил модифицирани делови, многу погодна за телото, промена на автомобил стил.за abs. 【По-продажбата на услугата】Ние ќе подлежат на строга проверка пред испорака и може да бидат сигурни да се купуваат и користат.Ако сте незадоволни од нашите производи,ве молиме контактирајте со нас во секое време онлајн,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши сите проблеми. 【Лесна Инсталација】Задните Шасија Спојлер има Nondestructive инсталација, лесен за инсталација и отстранување, удобен за користење.За инсталација прашања,можете да не контактирате во било кое време внатрешно,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Функција : 1. Nondestructive инсталација, лесен за инсталација и отстранување, удобен за користење. 2. Високо квалитетна ABS материјал, анти-нула, antiwear, издржлив и не е лесно да ' рѓа. 3. Одржување на возило стабилна и да се намали бучавата при возење со голема брзина. 4. Во согласност со строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење. 5. Универзален автомобил модифицирани делови, многу погодна за телото, промена на автомобил стил.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Заден Спојлер Материјал : АБС Боја : Црна Тежина : Околу. 1696g/59.8 оз Апликација : Универзална Пакет Листата : 3 x Задните Spoiler18 x Монтажа Завртки Орев.

Вака можеби ќе ви се допадне..