• Свеж
ABOOFAN 25 Листови Кинеската Нова Година Фу Карактер Налепници 2022 Тигар Година Фу Карактер Ѕид Налепница Картичка за Подароци Плик Налепници за Пролетниот Фестивал Па?
zoom_in

ABOOFAN 25 Листови Кинеската Нова Година Фу Карактер Налепници 2022 Тигар Година Фу Карактер Ѕид Налепница Картичка

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

Нова Година Запечатување Decal Подарок Торбичка Запечатување Decal Печење Торба Налепница.Овие премија и издржливи Нова Година запечатување налепници се со adhesiveness, лесно да се откине и ќе цврсто се држи до вашиот бонбони чанти.Креативни Фу карактер дизајн, многу класичен и празнична, особено погоден за бонбони торбичка и подарок торба во текот на Пролетниот Фестивал.Доаѓаат со доволно количини за вашата декорација потреби.Покрај тоа, ние, исто така, ќе ви обезбеди со добри услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во времето.Опис покрај тоа, ние, исто така, ќе ви обезбеди со добри услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во времето.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано Боја.- Материјал : Налепница Материјал.- Големина : 3. 50 X3. 50 X0. 10cm 1. 38 X1. 38 X0. 04inch.- Нова Година Запечатување Decal Подарок Торбичка Запечатување Decal Печење Торба Налепница Пакет Вклучувајќи 25 Листови x запечатување налепници ( 12pcs за секој лист ).

Вака можеби ќе ви се допадне..