• Свеж
Yodensity Симпатична Јапонски Деца Ручек Кутија За Храна Контејнер Двојно Слоеви Пластика Lunchbox Снек Кутија Микробранова Храна Кутија Деца На Училиште (Роуз Црвено)
zoom_in

Yodensity Симпатична Јапонски Деца Ручек Кутија За Храна Контејнер Двојно Слоеви Пластика Lunchbox Снек Кутија

DEN 549.60

Од стока
check Во продавницата

Направени од храна-безбедно пластика,BPA-free(Без пластични мирис).Микробранова, машина за миење садови, & замрзнувач безбедно (не стави центар divider во машина за миење на садови или микробранова печка).Две нивоа бенто кутија со француски Романтична дизајн,4 модели - одлично за љубителите.Две слој(тиер) дизајн ви овозможува да се одделат вашата храна и да го задржи храна и вкусови посебна. 1000mlL19 x W10 x H8.5 CM.

Вака можеби ќе ви се допадне..