• Свеж
DanLingJewelry 10 компјутери Небото Сина Боја Сомот Drawstring Торбичка Сомот Накит Кеси со Tassels за Свадбена Прослава Партија Бонбони Чанти
zoom_in

DanLingJewelry 10 компјутери Небото Сина Боја Сомот Drawstring Торбичка Сомот Накит Кеси со Tassels за Свадбена

DEN 311.76

Од стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : За 14cm широк, 12cm долго, 0.5 цм дебели.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Пакет доаѓа со 10 парчиња сомот пошта, доволна количина за да ги задоволат вашите пакување потреби.ДОБАР КВАЛИТЕТ : Овие подарок кесички се направени од сомот, мека, пријатна и удобна.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Секој сомот чантата се украсени со еден пар на tassels.И секој сомот торба доаѓа со drawstring, која може лесно да се затвори и да се отвори.ШИРОКО се КОРИСТИ : Овие убави сомот пошта се погодни за подарок завиткување кеси, накит пакување кеси, бонбони чанти, партија услуги, занает вреќи проект, итн. 【ГОЛЕМИНА】За 14cm широк, 12cm долго, 0.5 цм дебели. 【ДОБАР КВАЛИТЕТ】Овие подарок кесички се направени од сомот, мека, пријатна и удобна.【ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН】Секој сомот чантата се украсени со еден пар на tassels.И секој сомот торба доаѓа со drawstring, која може лесно да се затвори и да се отвори.【ШИРОКО се КОРИСТИ】Овие убави сомот пошта се погодни за подарок завиткување кеси, накит пакување кеси, бонбони чанти, партија услуги, занает вреќи проект, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..