• Свеж
Рака Камион Тркала, 5/8 во. Создаден Кол, Форумот
zoom_in

Рака Камион Тркала, 5/8 во. Создаден Кол, Форумот

DEN 1478.40

Од стока
check Во продавницата

Цена За : Секоја Апликација : Рака Камиони и Количка Casters Објект : Цврсти Тркала Центар Боја : Сива Рициново на Оптоварување Опсег : Светлина-Медиум Должност Рамка Крај : Полипропилен Упатуваа Боја : Црна Тркала Лежишта : Топката Центар Материјал : Пластични Не-Означување : Не Упатуваа : Ребрести За Употреба Со : Рака Камиони и Количка Casters Тркала Кол. : 8" Го Понесе Кол. : 5/8" Тркало Ширина : 2-1/4".На оптоварување : 500 lb.Центар Тип : Офсет Центар Должина : 2-1/4" Гуми Sidewall Бр. : 8x2 Гуми Дебелина : 1-1/2" Гуми Rim Кол. : 4-13/16" Се Вклопува Оска Кол. : 5/8" Земјата на Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Цврсти Тркала, Рициново на Оптоварување Спектар на Светлина-Медиум Должност, Ребрести Одиш, на Оптоварување 500 lb., Тркала Кол. 8 Во., Тркала Ширина 2-1/4 In., Форумот Центар Тип, Се Вклопува Оска Кол. 5/8 Во., Центар Должина 2-1/4 In., Центар Сива Боја, Оди Боја Црна, Топката Тркала Лежишта, Центар Материјал Полипропилен, Создаден Кол. 5/8 Во., Гуми Rim Кол. 1-7/8 Во., Гуми Дебелина 1-1/2 In., Рамка Заврши Полипропилен, Апликација Рака Камиони и Количка Casters, За Употреба Со Рака Камиони и Количка Casters, Не-Означување Не".

Вака можеби ќе ви се допадне..