• Свеж
1/4-20 x 2-1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100
zoom_in

1/4-20 x 2-1/2 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100

DEN 1572.00

Од стока
check Во продавницата

Глава Висина : 0.312".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.250".Теми По Инч (TPI) : 20. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 2.188. Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Тема : 1/4-20 Целокупната Должина : 2-1/2" Квантитетот на сврзувачки елементи во Пакет : 100.

Вака можеби ќе ви се допадне..