• Свеж
Персоналните Бебе Ќебе Шумски Животни Сопствен Расадник Swadding Ќебиња со Името 30x40 Инчи за Момчиња Девојчиња Бебе Туш Роденденски Подарок
zoom_in

Персоналните Бебе Ќебе Шумски Животни Сопствен Расадник Swadding Ќебиња со Името 30x40 Инчи за Момчиња Девојчиња

DEN 830.40

Од стока
check Во продавницата

Најдобри Бебе Туш Подарок : Дизајниран со бебе име,тоа лесно може да биде најмногу убава и комплетна бебе туш подарок сет кој outshines на другите и родителите ќе бидат многу благодарни за многу месеци и годините што доаѓаат.Совршена Големина : Нашиот Личен бебе ќебе е 30" X 40".Доволно голем, па лесно може да се фати на повеќето уникатен бебе слики од 1 месец до 12 месеци и надвор од првата година на вашето бебе.Нашето бебе ќебе направено од премиум мека руно полиестер.Материјал : 100% мека премиум руно полиестер.Лесни, издржлива и пријатна долната страна е изградена од ултра-меки микро руно ткаенина за да се задржи топло и удобно.Mutifunctional Цел - Тоа е погоден за четири сезони.Можете да ги користите во кревет, троседот, или автомобили.Кога ќе се стави на овој ќебе, вие ќе се чувствувате удобно и опуштено.Вистински Клиент Сервис : Ние се стави толку многу љубов во нашиот производ што ние знаеме, не постои сомнеж дека ќе го сакам премногу!Ако некогаш се имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние сме тука да ви помогнеме!Ви благодариме за вашата поддршка!.Најдобри Бебе Туш Gift If што се очекуваат или се во потрага за совршен бебе туш подарок за мајка ми-да-биде, тогаш нашата бебе ќебе е вистинскиот избор.Без родителите како да се помине прекрасен без зафаќање дека скапоцени моменти.Нашите свилен мека бебе ќебе се појавува како идеално решение за keepsake меморијата на бебето¡s раст.Дарежлив Големина за Одгледување на Babies In големината на 30 x 40 инчи (76cm x 101cm), ќе се фати скапоцени слики од вашиот расте бебето месеци да дојде.Можете исто така да користите нашите ќебиња како регуларен кревет ќебе за вашиот малку еден.Супер Меки, Стилски и Мулти-Use Our свилен мека ќебиња се направени од 100% микрофибер полиестер ткаенини,исто така, може да се користи како : Болница примање blankets Nursing маска или игра mat Changing подлога маска, шетач маска или креветчето sheet Pregnancy месец тракер и swaddle blanket Great Карактеристики и Benefits Together со својата рака насликани акварел дизајн,30x40inch големина на овој ќебе ви овозможува лесно да документ на вашиот расте бебето.Исто така, тоа е 250gsm дебела, па вие не треба да се користи екстра мат.Со своите светли бои и појавување на маркери кои доаѓаат заедно со ќебе ќе го направат вашиот скапоцени моменти трае засекогаш.Тоа е исто така способен да обезбеди доволно топлина.

Вака можеби ќе ви се допадне..