• Свеж
Унисекс Drawstring Ранец Маскирна Полиестер Cinch Вреќа, Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Daypack за Мажи Жени
zoom_in

Унисекс Drawstring Ранец Маскирна Полиестер Cinch Вреќа, Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Daypack за

DEN 380.40

Од стока
check Во продавницата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ЗГОЛЕМЕНА ИЗДРЖЛИВОСТ Во исто време,тоа може да биде укината во паралела за лесно носење.На drawstring за отворање и затворање која може да се одржи и во внатрешноста на објектите добро, нема потреба да се грижите за исчезнати предмети,многу удобен за вашата употреба.Дозволете му на вашиот живот додадете гламурозна бои секој ден, да се зголеми чувството на живот и забава.Оваа шарени drawstring торба има моќно двојно drawstring за удобност и преносливост.Опуштено, широк drawstring врвот drawstring затворање ви овозможува лесно да го вметнете и чување на вашите чевли, облека, книги, мали електроника и било какви додатоци.Погоден за мажите и жените во било внатрешна/надворешна активности.

Вака можеби ќе ви се допадне..