• Свеж
Jacksing Деца Камера, Мини Мултифункционален 12MP детска Играчка Камера Едноставен за Роденденски Подарок(Сина)
zoom_in

Jacksing Деца Камера, Мини Мултифункционален 12MP детска Играчка Камера Едноставен за Роденденски Подарок(Сина)

DEN 899.76

Од стока
check Во продавницата

РОКЕР ДИЗАЈН : Џојстик дизајн, едноставен и непречено работење, поддржува камера и видео операции додека сеуште играње игри.ПОДДРЖУВА ПОВЕЌЕ ЈАЗИЦИ : Ова дете камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста,Божиќ,Роденденот подароци за децата.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Мулти функција, вклучувајќи 12 MP фотографии, видео снимање, репродукција, одложен фотографии, континуирано снимање, итн.ВАШЕТО ДЕТЕ Е ДОБАР ПАРТНЕР : камерата е добар партнер за деца на секојдневниот живот или одмор патување.ДЕТЕТО КАМЕРА : Деца може да избере различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.Функција : 1. Мулти‑функција, вклучувајќи 12 MP фотографии, видео снимање, репродукција, одложен фотографии, континуирано снимање, итн.2. Децата може да се изберат различни сцени и фото рамки пред преземање на слики.3. Џојстик дизајн, едноставен и непречено работење, поддржува камера и видео операции додека сеуште играње игри.4. Камерата е добар партнер за деца на секојдневниот живот или одмор патување.5. Ова дете камерата поддржува повеќе јазици.Ова е најдобриот ден на Благодарноста/Божиќ/Роденденски подарок за деца.Спецификација : Предмет Тип : Дигитален Видео Camera Material : ABSModel : WT-1515 Weight : Прибл. 217g/7.7 oz Screen : 2.4 инчен/6.1 cm LCDResolution : 12 MPVideo : 720 P (30 FPS)Складирање : поддржува до 32 GB Меморија картичка (не е вклучен)Батерија тип : 600m Ah литиум battery Charging време : 1.5-2 hours Use време : околу 2 часа Пакет Листа : 1 x Camera1 x Кабел за Податоци.

Item Type:
Digital Video Camera
Material:
ABS
Model:
WT-1515
Weight:
Approx. 217g/7.7oz
Screen:
2.4 inch/6.1cm LCD
Resolution:
12MP
Video:
720P (30FPS)
Storage:
supports up to 32GB Storage card (not included)
Battery type:
600mAh lithium battery
Charging time:
1.5-2 hours
Use time:
about 2 hours
Package List:
1 x Camera1 x Data Cable :

Вака можеби ќе ви се допадне..