• Свеж
Ручек Торба Простор Сатурн Ручек Сад Кожа Ручек Кутија За На Училиште Пикник Caping Работа
zoom_in

Ручек Торба Простор Сатурн Ручек Сад Кожа Ручек Кутија За На Училиште Пикник Caping Работа

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

❤За ручек торба е направен од високо-квалитет на кожа, водоотпорен, нечистотија-отпорни, лесно да се чисти, и издржливи.Големина : 10.6x8.3x3.5in/27x21x9cm. ❤Торба користи двојно патент дизајн, кој е многу удобен за да се префрлите.На здрав сметководствена се справи со дизајн ви овозможува да го носат далеку во секое време.Страничниот џеб може да се одржи термос шолја или чадор. ❤Торба има голем капацитет и може да се одржи јадења, овошје, овошје, млеко, ткива, копчиња, паричници и други потреби. ❤Свежи и врвни дизајн, модерен модели и едноставни форми, И возрасни и деца, ќе љубов оваа торба. ❤Тоа може да се користи како вашиот ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Многу погодна за училишта, канцеларии, кампување, излети, спорт, итн. ❤Високо-квалитетна кожа : За ручек торба е направен од високо-квалитет на кожа, која е водоотпорен, нечистотија-отпорни, лесно да се чисти, и издржливи.Големина : 10.6x8.3x3.5in/27x21x9cm. ❤Пренослив дизајн : торба користи двојно патент дизајн, кој е многу удобен за да се префрлите.На здрав сметководствена се справи со дизајн ви овозможува да го носат далеку во секое време.Една страна џеб може да се одржи термос шолја или чадор.Топлината зачувување торба има вграден-во топлинска изолација слој, кој може да се задржи на температурата на храната. ❤Голем капацитет : торба има голем капацитет, која може да се одржи јадења, овошје, овошје, млеко, ткива, копчиња, паричници и други потреби. ❤Мода печатење : Свеж и врвни дизајн, модерен модели и едноставни форми, И возрасни и деца, ќе љубов оваа торба. ❤Погоден за : Тоа може да се користи како вашиот ручек торба, пикник торба, дребулии торба или шопинг торба.Многу погодна за училишта, канцеларии, кампување, излети, спорт, итн. ❤Чистење предлог : Перат, не bleachable, не се впие во вода за долго време, само ги мало нечистотија со влажни избрише.❤ По-продажбата на сертификација : Ние секогаш верува во квалитетот на производот.Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го купиле, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе безусловно замена или рефундирање за вас.

Вака можеби ќе ви се допадне..