• Свеж
6-32 x 1 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100
zoom_in

6-32 x 1 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100

DEN 1660.80

Од стока
check Во продавницата

Глава Висина : 0.128".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.138".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.872. Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Тема : 6-32 вкупна Должина : 1" Број на сврзувачки елементи во Пакет : 100.

Вака можеби ќе ви се допадне..