• Свеж
Merax Складирање Клупа со 2 Фиоки и Пренослив Перница за Дневна Соба, Ходници, Entryway, Нема Собрание Потребни Кабинет, Црна
zoom_in

Merax Складирање Клупа со 2 Фиоки и Пренослив Перница за Дневна Соба, Ходници, Entryway, Нема Собрание Потребни

DEN 972.00

Од стока
check Во продавницата

[Класичен Стил]чување На клупата со перница носи декоративен и функционален складирање парче на вашиот Entryway, foyer, mudroom или перење соба.На потресени алуминиум фиока рачки може да додадете дополнителна ретро допир да вашиот дом. [Квалитетен Материјал]чување На клупата има цврсто дрво рамка, да се направи цврста и стабилна.Остатокот е направен од високо-квалитет на МЕДИЈАПАН плочи, и неговата benchtop може да се носат во текот 170 LBS. [Повеќенаменското Користење]Затворени врати и фиоки за да се задоволат потребите на домот е мулти-цел за складирање, што го прави идеален за чување на мали предмети како што се книги, чевли, чадор и одржување на дневната соба, ходници и влезовите чиста и уредна. [удобно седење]отстранлив лен перници обезбеди удобност за складирање багажник, каде што вие и вашето семејство може да се стави во чевлите додека седите, наместо на кои клечат.На перница дебелина : од 1,5 инчи. [Собранието & Димензии]Нема собрание потребно.Целокупната димензии : 42.9" L x 15.9" W x 17.5" H. Кабинет вратата димензии : 12.4"L x 12" Х. Фиока димензии : 11.8"L x3.9" Hx 9.4 На"Д Advantage1. Голем складирање space2.Нема собрание required3.Класичен style4.Три бои за choose5. Посебна заштита беше направен во пакет Нема собрание се бара, тоа може да се користи директно и лесно.Голем простор за складирање.Нема собрание потребно.Класичен стил.Посебна заштита беше направен во пакет.Материјал : Acacia дрво рамка/МДФ панели.Benchtop : 15mm.Крај : Сликарство.Боја : Црна.

Вака можеби ќе ви се допадне..