• Свеж
Супер Сестра Училиште Медицинска Сестра Благодарност Недела PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Супер Сестра Училиште Медицинска Сестра Благодарност Недела PopSockets Swappable PopGrip

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

Голема школа старечки дизајн за регистрираните медицински сестри кои работат во основно, средно или високо образование.Совршен за да се носат за време на училиште, медицинска сестра благодарност недела или за назад на училиште.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Голема школа старечки дизајн за регистрираните медицински сестри кои работат во основно, средно или високо образование.Совршен за да се носат за време на училиште, медицинска сестра благодарност недела или за назад на училиште.

Вака можеби ќе ви се допадне..