• Свеж
Прозорецот Говорникот Спогодба Систем со Висока моќ токи-токи Рачни Станица Бар КТВ ноќен клуб градилиштето Отворено High-definition Квалитет на Звукот И Намалување на Ш?
zoom_in

Прозорецот Говорникот Спогодба Систем со Висока моќ токи-токи Рачни Станица Бар КТВ ноќен клуб градилиштето Отворено

DEN 2304.00

Од стока
check Во продавницата

Водоотпорен тело, удобно да се справи со влажна средина, водоотпорен и rainproof.ABS+КОМПЈУТЕР хард школка; главниот одбор може да издржи високи растојанија, се откажат од вибрации, и се спротивстави на влијанието на штетата.Antimagnetic рог, спречување на железо поднесоци и остатоци од се вовлечени во рог, заштита на рог.Не се погодени од суровата средина, фреквенцијата подрипнувајќи функција не се плаши од еколошки пречки. "Преку" преку силна, висока моќност.Ние секогаш ќе ви овозможи со нашата професионална помош, како и на задоволително ниво и брза услуга.Моќност : 12 WFeatures : ПИ интелигентни намалување на шумот, едно-копче sweep Channels : 16 (без антена)Големина; 115*53*33.5 мм.

Вака можеби ќе ви се допадне..