• Свеж
YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Триаголник Рек Кујна Складирање Рек Бања Полица на Ѕидот Монтирани Полици Држачот за Бања,Кујна,Златен Бања Организатор (Боја : Б)
zoom_in

YI0877CHANG Бања Полици Бања Полица,Триаголник Рек Кујна Складирање Рек Бања Полица на Ѕидот Монтирани Полици Држачот

DEN 1747.20

Од стока
check Во продавницата

Нејзините простор за заштеда на дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши простор на ѕидот во пространа површина, ви помага да се задржи сè уредно организирани во раце дофат.Оваа бања полица е направен од нерѓосувачки челик и има триаголен облик.На зголемената одбивни дизајн го прави на капацитет за складирање видливи, и сите toiletries се чуваат уредно.Производ во боја : злато/сребрена/црна, удобен живот, мермер послужавник.Погоден за : кујна, бања, балкон.Име на производ : Бања shelf Material : нерѓосувачки steel Installation метод : удирање/free punching Product боја : злато/сребрена/black Prompt : Погоден за : кујна,купатило,balcony Prompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за Бања полица што е прикажано на сликата, без други елементи се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, мала количина на грешка ќе се случи.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Голема идеален за бања, када, мијалник,бања, спална соба, балкони, дневни соби ,перење ,тоалет, кујна и повеќе.

Вака можеби ќе ви се допадне..