• Свеж
charts_DRESS Smart Watch Фитнес Тракер за Мажи Жени, Мулти Функција Види Музика, Локалните Музика, Симултано Толкување, Bluetooth, Масовно Dial Dial Здравствениот Менаџмент (Црвено)
zoom_in

charts_DRESS Smart Watch Фитнес Тракер за Мажи Жени, Мулти Функција Види Музика, Локалните Музика, Симултано Толкување,

DEN 1651.20

Од стока
check Во продавницата

✔ На 1.28 инчен high-definition PS екран ги прикажува деталите, видното поле е јасно и живописно, и на прсти се флексибилни и мазна.Bluetooth висок квалитет на повик, за да одговорите на дојдовен повик, бирање и синхрони меморија на адресар. ✔ Интелигентни алгоритми соработуваат ефикасно во спортот, интелигентни отчукувањата на срцето, спиење следење и така натаму.Под мулти-сензор за операција, таа сфаќа ефикасно работење со 240m AH голем капацитет, како и услуги животот може да се постигне 3-7 дена. ✔ Се стави музика на вашата рака, да се стави на вашиот watch да се вежба, и лесно да се пополни вашиот ексклузивно песна листа.Тоа не може само да се поврзете слушалки, но исто така и репродуцирате музика директно.Во спортски, можете да слушате музика без мобилен телефон и уживајте во спортската искуство придружени со музика. ✔ Поддршка префрлување на фотографии како dial позадина, креирајте ваш сопствен бирање, и направи динамичен dial повеќе интересни секој пат кога ќе се види на времето. ✔ Таму се сите видови на вести потсетници.Вие веќе не ќе го пропушти важни пораки.Sedentary и цел постигнување потсетници ќе ви помогне да го активирате подобра физичка состојба.Интимни silent alarm clock вибрации потсетници нема да ги вознемири другите.

Вака можеби ќе ви се допадне..