• Свеж
Ноќни Табела Светилка Симпатична Денот на Вљубените Кафеава Мечка Лесна 16 Бои Дрвени Биро Светилки Далечински Управувач Плоштадот Ткаенина Сенка Ноќната Ламба за
zoom_in

Ноќни Табела Светилка Симпатична Денот на Вљубените Кафеава Мечка Лесна 16 Бои Дрвени Биро Светилки Далечински

DEN 1624.80

Од стока
check Во продавницата

【ДИМЕНЗИЈА】- 4.72"(L)*4.72"(W)*10.63"(Ч) во вкупниот, абажур висина : 7.87 инч.На мала маса светилка не заземаат премногу простор.Се користи и како ноќно светло, од страна на маса светилка, ноќни табела светилка, амбиентална светлина. 【МЕКА НА ОЧИТЕ】- Направи добро за читање, старечки или работат во колеџ ученичкиот дом, спална соба, канцеларија, студија соба или дневна соба.На лен абажур обезбедува само вистинската количина на светлина и diffuses тоа рамномерно, светла, но не и заслепувачки, исклучен но ефикасно. 【СТИЛСКИ ДИЗАЈН】- Оваа маса светилка може да емитираат светлина во 16 бои.И ноќната ламба карактеристики никогаш надвор од датумот, оди добро со секој стил и боја на оркестарот.Тони модели нудат можете да изберете. 【УБАВ ПОДАРОК】- едноставни и стилски дизајн и различни lampshades дополнување на декорација за стилот на вашиот дом.Дефинитивно добар подарок за вашите деца, љубовник, семејство, пријатели и колеги на посебни денови. 【УСЛУГА】-Овој производ не бара од вас да се купат дополнителни светилки, само на моќ.Треба да имате било какви прашања, можете да не контактирате преку е-маил.Ние ќе одговори во рок од 24 часа и да ги реши тоа за вас.Големина:Вкупна висина : 10.63 инчи (27cm)Страна должина на дрвени база : 4.72 инчи (12cm)Висината на дрвени база : 0.98 инчи (2.5 cm)Сенка висина : 7.87 инчи (20cm)Должина на долната страна на абажур : 5.51 инчи (14cm)Сенка материјал : linen Lamp носителот материјал : wood Switch тип : далечински control Perfect големина и дизајн : Мала меморија, но тоа може да обезбеди доволно светлина без отсјај, пријатен за око дали тоа се врти on или off.Добро направени, измерен дрвени светилка база и против пролизгување подлога на дното се задржи од тоа да биде падна над случајно или се движат околу лесно.Се користи и како ноќ стојат светилка, на крајот табела светилка, ноќни табела светилка, канцеларија светилка, амбиентална светилка за во дневна соба, спална соба, кујна, колеџ ученичкиот дом.Малиот плоштад светилка има такви софистициран изглед со ткаенина отворен врвот абажур.Минималистички дизајн, многу неутрални и одговара на сите стилови или боја шеми на вашиот ентериер.Answer : ___________________________ Note : 1.Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки.Се надевам дека ќе може да се разбере.2.Поради различни резолуции на набљудувачите, не може да биде мало боја разлика помеѓу вистински производ и на слика.3.Далечински управувач ќе бидат вклучени во производот, ве молиме проверете дали е вклучена во производот што сте го добиле.4.Овој производ не бара од вас да се купат дополнителни светилки, само на моќ.

Вака можеби ќе ви се допадне..