• Свеж
Божиќ Jingle Bells Оркестарот Бакар Кинески Хороскопски Животинско Метал Jingle Bell Украси Божиќ Декорација DIY Шиење Занаети Keychain Pendant 0.7 (Боја : Овци)
zoom_in

Божиќ Jingle Bells Оркестарот Бакар Кинески Хороскопски Животинско Метал Jingle Bell Украси Божиќ Декорација DIY

DEN 2277.60

Од стока
check Во продавницата

Исклучителна декорација : Овие шарени бел декорации може да бидат заменети со било дома декорација, многу погодна за Божиќ, свадби, годишнини и партии.Светне на празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави.Мал и лесен, не е премногу голема или премногу мала, многу погодна за изработка на клучните прстени и рачно изработени занаетчиски.Тоа е многу погодна да го споделите со семејството, пријателите, колегите или деца на Божиќ, на повеќе забава и радост.Може да ви помогне да се направи исклучителна рачно изработени производи, може да го зголеми вашиот прирачник способност, можете да научите многу од DIY процес.Ѕвона се направени од високо квалитетни материјали, кои се многу погодни за Божиќ за да додадете радост и празнична атмосфера.Исклучителна ѕвона се многу погодни за многу занает проекти.Тоа може да се користи.Тоа е, исто така, идеален подарок за пријателите и семејството.Повеќе апликации : погоден за домашна декорација, ракотворби, накит привезоци, подарок пакување, празник украси, DIY лента стапови, пет ѕвона, сезонски декорација, итн.Производ : Божиќ bell Material : Copper Color : глувчето, крава, тигар, зајак, змеј, змија, коњ, овци, мајмун, пилешко, куче, pig Product големина : 1.5-2cm/0.5-0.7"Апликација : Decoration Craft : Manual Features : звукот е чист, светлина и cute Weight : 50g Due за различни производ избори, ве молиме потврдете го на големина и боја.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви послужи во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..