• Свеж
Кејт 8×8ft Бела Затворен Фотографија Позадина Празна Соба Класичен Фото Позадина Свадба Фото Студио Реквизити за Фотограф Слики Видеа
zoom_in

Кејт 8×8ft Бела Затворен Фотографија Позадина Празна Соба Класичен Фото Позадина Свадба Фото Студио Реквизити за

DEN 781.92

Од стока
check Во продавницата

Содржина : 8x8ft 1pc Backdrop250cm(ширина)x250cm(висина).Материјал : Мека ткаенина ткаенина со 10cm род џеб (wholepiece без splice, компјутерот печатен не е лесно да исчезнат, боја верност, уметнички ефект стерео чувство на силна.).Бидат Погодни за : Деца, Новороденче, Бебе, Свадба, Празник партија, Роденден, Дома-доаѓаат, Изложба, Настан, Училиштето, Семејството декорација итн.Служба : Ние може да го прилагодите било која големина или обичај прави вашиот сопствен слики.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 1. Во споредба со другите материјали, микрофибер е мека, лесна, не-рефлективен и Светлина-доказ. 2. Термо-трансфер печатење, печатени обрасци се богати со слоеви, шарени, и постојано менување, со мали боја разлика и добра reproducibility. 3. Тоа може да се перат и пеглаат со фен без да се грижиш за чистење. 4. Обновливи и издржливи. 5. Лесна, ние бидете сигурни дека интегритетот на производи. 6. Со прачка џеб и целосна stitched рабови.

Вака можеби ќе ви се допадне..