• Свеж
Evimdeyokyok 8x21 Nikula Бинокуларна Маскирна Лов Обемот 131m/1000m Гума Слој (401562)
zoom_in

Evimdeyokyok 8x21 Nikula Бинокуларна Маскирна Лов Обемот 131m/1000m Гума Слој (401562)

DEN 369.60

Од стока
check Во продавницата

Користи : Можете лесно да го користите во пловење, птицата гледа, дербито, лов, отворен спортски, театарски, патување и одмор.Бинокуларна Својства : Посебни Multilayer Слој се Користи за Светла се Погледне во Сите Леќа И Призми.Далечински Пристап Овозможува Удобно се Грижи Дури и за Оние Кои се Погледне И да се Погледне Wide8 X Зум Tuned For Десното Око – И + Острината Adjusted It има прилагодливи око спектар погоден за сите видови на mindsets со нејзиното отворање и затворање на mechanism Waterproof Вистински Стакло Lenses Magnification; Нуди Супер Јасност со 8x Зум И 21 Мм Леќа Size Lens Чистење Cloth Belt погоден за носене Бинокуларна Cover Binocular Димензии : Висина : 3 Cm Height Длабочина : 9 Cm Eye Удобност : 2.5 Cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..