• Свеж
LARSD Swaddle Ќебе со Beanie Шапка Собата, кат Новороденче Примање Ќебиња Headband Бебе Спие Вреќа Вреќа за Спиење за Бебе Девојки и Момчиња Туш Подарок Фото Реквизити
zoom_in

LARSD Swaddle Ќебе со Beanie Шапка Собата, кат Новороденче Примање Ќебиња Headband Бебе Спие Вреќа Вреќа за Спиење

DEN 815.76

Од стока
check Во продавницата

【 Бебе Шапка и Swaddling Ќебе големина 】 големината на бебето headband е 13 * 6.5 инчи=33*16.5 cm, и големината на бебето ќебе е 20.8*11.4 инчен=53*29 см.Младата swaddle собата е погоден за бебиња од 0-6 месеци стара.Една шема и комплетен сет на дизајн направи вашето бебе повеќе прекрасна, шармантна и допадливи. 【 Младата Шапка 】 LARSD headband е направен од високо-квалитет полиестер, која е мека и кожа-пријателски.Новороденче headband има добри топлина и еластичност, чува бебето топло, и чувство за мода.Има прилагодливи куп на врвот, кои можат да бидат построги или да се олабави што е потребно да се обезбеди удобно носење за новороденчињата. 【 Swaddle Заврши 】 Swaddle торба ја користи истата меки и удобни материјали.Swaddle Вреќа нема патент или скриени копчето за да се заштити бебето е деликатно тело.Бебе swaddling заврши ќебе дизајн може да се спречи сепвам добро, направи бебето се чувствуваат побезбедно, и да спијат повеќе безбедно и трајно во удобна околина. 【 Бебе Фотографија 】Бебе ќебе и капа е значаен подарок за секое новородено добредојдовте на партијата.Расадник ќебе не може да се користи само како удобно спиење swaddle или примање swaddling искриват, но исто така и како реквизит за преземање на слики, оставајќи скапоцени спомени за симпатична бебе. 【 Лесно да се Чисти 】 Новороденче swaddle се препорачува да се мијат со рака или со машина одделно.Не кајгана.Бебето на кожата е нежна и треба повеќе интимна нега, така што тие може да растат до здрава и среќно.Features1. Материјал : полиестер, мека и кожа-пријателски. 2. Големина : новороденче шапка е 13 * 6.5 инчи, на бебето ставете е 11.4 * 20.8 инч. 3. Дизајн : расадник капа со прилагодливи јазол, бебе прима заврши без патент или скриено копче. 4. Употреба : како вреќа за спиење, примање заврши или фотографија реквизити. 5. Погоден толпата : Расадник swaddle за Бебе од 0-6 месеци стара. 6. Чистење : изми со рака или со машина одделно.Пакување, Вклучувајќи : 1* LARSD Шапка и 1*LARSD младата ќебе Изберете LARSD новороденче swaddling во собата, нека го чуваат вашето бебе со вас.За било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно и слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со вашиот проблем што е можно побрзо.Вашиот разбере и поддршка е многу ценет.

Вака можеби ќе ви се допадне..