• Свеж
Fansipro Облека Копчиња Преносни, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel, 18(MM), Темно Црвена, 2 Парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / Токи
zoom_in

Fansipro Облека Копчиња Преносни, Додаток Колекции На Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel, 18(MM), Темно

DEN 161.76

Од стока
check Во продавницата

Увезени.Не Затворање затворање.Рака Мие.На готовиот копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Производот е комбинација на метал и на пластични материјали, кои се практични и убава.Употреба : памук-поместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Производот ја покажува својата свежина во професионален дизајн, без губење на модата.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Одговара за овие прилики : Облека Продавница; Хотел; Отворено; Travel; Дневни Домаќинство; Приказ; Шкафот; Простор за Складирање; Облека Продавница; Трговски Центар Бои : Темно Црвена Материјали : Пластика Производ Облик : Круг Форма Целосно Нето Тежина : 10(G) Производ Дијаметар : 18(MM) Пакет Листата : 2 парчиња Облека, Облека за Шиење Копчиња / Токи Описи : заврши копчиња изработени од исклучителна полирање оди низ неколку процеси.Производот е комбинација на метал и на пластични материјали, кои се практични и убава.Употреба : памук-поместена грб, правец на грб, надолу палто, јакна, волнени грб.Производот ја покажува својата свежина во професионален дизајн, без губење на модата.Користете прилики : дома, на отворено, канцеларија, се прилагоди на продавница, облека продавница и други прилики.Применливи луѓето : се погодни само за возрасни На производот копчето со висока прецизност има добра осветленост.Производот е цврсти и издржливи заради својата најпосакувана материјал.Тоа има широк спектар на значења, и тоа е многу практично.Структура : суб-тока + женски тока.Производот се вклопува цврсто и тоа е посветла и посилна.Производот е беспрекорно, без burrs на работ, и тоа ќе не гребење на кожата на вашето лице и раце.Тоа е подолг живот.Предупредуваат Совети : да се Чува на производот подалеку од оган извор така што нема да се изгори од производот. 2. Чувајте го производот подалеку од деца за да се избегне јадење на храна која е во заблуда за храна.

Вака можеби ќе ви се допадне..