• Свеж
Видео Спогодба Систем, Видео Doorphone Поддршка Отклучување и Следење на Отпечатоци Лозинка Ic Card Рацете Слободни за Домаќинство за Вила Куќа Канцеларија Стан(#2)
zoom_in

Видео Спогодба Систем, Видео Doorphone Поддршка Отклучување и Следење на Отпечатоци Лозинка Ic Card Рацете Слободни

DEN 405.60

Од стока
check Во продавницата

9in multi‑point capacitive монитор на допир, со 1024 (H) X600 (V) резолуција, со висока дефиниција, стабилен и лесно да се работи.Мониторот со функции за фотографирање, посетител евиденција и календари, поддржува до 32 G ТФ-картичка (не е вклучен), поддржува мониторинг, спогодба, притоа, hands‑free и не загрижува.AHD 1080 P камера со IR‑НАМАЛУВАЊЕ, јасно ноќ ефект.Со водоотпорна маска, анти‑оксидација и издржливи, тоа може да се прилагодат на различни отворено временските услови.Флексибилни отклучување методи, голем капацитет, поддршка 500 отпечатоци од прсти, 1000 IC го отклучите картичката, лозинка за отклучување, 99 далечинско отклучување (1 бесплатно во далечински управувач и 5 IC-Картички се вклучени само).Поддршка за IOS/за систем за следење може да биде поврзан 8 мобилен СТАН корисници, кои може да се види и отклучен од страна на телефони.Функција : 1. Флексибилни отклучување методи, голем капацитет, поддршка 500 отпечатоци од прсти, 1000 IC го отклучите картичката, лозинка за отклучување, 99 далечинско отклучување (1 бесплатно во далечински управувач и 5 IC-Картички се вклучени само).2. 9in multi‑point capacitive монитор на допир, со 1024 (H) X600 (V) резолуција, со висока дефиниција, стабилен и лесно да се работи.3. Мониторот со функции за фотографирање, посетител евиденција и календари, поддржува до 32 G ТФ-картичка (не е вклучен), поддржува мониторинг, спогодба, притоа, hands‑free и не загрижува.4. Поддршка за IOS/за систем за следење може да биде поврзан 8 мобилен СТАН корисници, кои може да се види и отклучен од страна на телефони.5. AHD 1080 P камера со IR‑НАМАЛУВАЊЕ, јасно ноќ ефект.Со водоотпорна маска, анти‑оксидација и издржливи, тоа може да се прилагодат на различни отворено временските услови.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Видео Врата Phone Material : ABSMonitor : (Жичен Wifi)Дисплеј : 9 инчен (16 : 9)Резолуција : 1024 (H) x 600 (V)Отклучите : Поддршка на мобилен телефон и таблет unlock Additional Меморија : Поддршка за дополнителни ТФ-картичка (максимум 32 GB) (не се вклучени)Екран : Yes Wifi : Yes Power Набавка : DC15 VInstallation Метод : Mount Size : Прибл. 238 x 148 x 18mm/9.4 x 5.8 x 0.7 in Camera : Камера Сензор : 1/3 Инчен AHDViewing Агол : 92°Резолуција : 1080 PNight LED : Инфраред LED (80°)Отпечаток Тип : Поддршка 500 отпечатоци од прсти, 1000 IC го отклучите картичката, лозинка за отклучување, далечински управувач unlock Installation Метод : Mount Size : Прибл. 155 х 95 х 55мм/6.1 x 3.7 x 2.2 in Remote Контрола Напојување : 1 x CR2025 копчето батеријата, 80m Ah (built-in)Пакет Листа : 1 x Затворен Монитор (Wired Wifi)1 x Затворен Монитор (Безжичен Wifi)1 x Отворено Камера(Отпечаток, RFID.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Video Door Phone
Material:
ABS
Monitor:
(Wired Wifi)
Display:
9 inch (16
Resolution:
1024 (H) x 600 (V)
Unlock:
Support mobile phone and tablet unlock
Additional Memory:
Support additional TF card (maximum 32GB) (not included)
Touch:
Yes
Wifi:
Yes
Power Supply:
DC15V
Installation Method:
Mount
Size:
Approx. 238 x 148 x 18mm/9.4 x 5.8 x 0.7in
Camera:
Camera Sensor:
1/3 Inch AHD
Viewing Angle:
92°
Resolution:
1080P
Night LED:
Infrared LED (80°)
Fingerprint Type:
Support 500 fingerprints, 1000 IC card unlock, password unlock, remote control unlock
Installation Method:
Mount
Size:
Approx. 155 x 95 x 55mm/6.1 x 3.7 x 2.2in
Remote Control Power Supply:
1 x CR2025 button battery, 80mAh (built-in)
Package List:
1 x Indoor Monitor (Wired Wifi) :
1 x Indoor Monitor (Wireless Wifi) :
1 x Outdoor Camera(Fingerprint, RFID :

Вака можеби ќе ви се допадне..