• Свеж
Стенли 16 Алатка Кутија Со Послужавник
zoom_in

Стенли 16 Алатка Кутија Со Послужавник

DEN 575.28

Од стока
check Во продавницата

Идеални за чување и организирање на вашите алатки.Две капак организаторите за мали делови складирање.Вграден-во подлога за заклучување за мали брави да се задржи содржината безбеден.Две капак организаторите за мали делови складирање - достапни без отворање на алатка кутија.Вграден-во подлога за заклучување око за мали брави помага да се задржи содржината безбеден.Мека, широк гума-обложена рачка овозможува лесен и удобен зафат.Никел-позлатен лим брави.Целосна должина tote фах., Број на 1.

Вака можеби ќе ви се допадне..